Sebestyén Dalma országos bajnok, a második helyen Kapás Boglárka ért célba.

Debrecen, 2022. április 22.
Hosszú Katinka a 400 méteres nõi vegyesúszás döntõjében a Debreceni Sportuszodában 2022. április 22-én.
MTI/Kovács Anikó

Nyitókép: MTI/Kovács Anikó

Szoros befutóval 2:15:50-es időeredménnyel bronzérmet szerzett 200 méter vegyesen Hosszú Katinka. Az országos bajnok Sebestyén Dalma lett 2:13:75-tel, a második helyen pedig Katás Boglárka ért célba, szintén 2:13:94-gyel. A harmadik helyen egy olasz vendégúszó, Francesca Fresia ért be, de ő nem magyarként nem nyerhet érmet ezért a negyedik helyen célba érő Hosszú lett a bronzérmes.

Videón Hosszú Katinka úszása a döntőben:

Mint arról beszámoltunk, a háromszoros olimpiai bajnok úszónő váarndósságát követően elképesztő eredménnyel tért vissza, és futamgyőztesként 2:16.58-os idővel az első helyen jutott a 200 méter vegyes döntőjébe. Hosszú Katinka, aki 34 évesen jó úton halad, hogy idén Párizsban élete hatodik olimpiáján  szerepeljen, mindössze ezzel két szóval reagált az újságírói kérdésekre a győzelmet követően: „majd később!” (ez persze még mindig több annál, mint amit Milák Kristóf  – aki ma szintén döntőt úszik 100 méter gyorson – mondott).

Összesen 16 komment

sexykitty-76
2024. április 28. 00:12
🍓 ️ ­A­ ­d­­­ö­g­­ö­­­s­­­ ­l­­­á­­n­y­­o­k­­­ ­v­­­á­r­­n­­­a­­k­­­ ­­­r­­­á­­d­­ 👉 𝗪­­𝗪­­­𝗪­­.­­𝗖­­𝗨­­­𝗠𝟰­.­𝗙­­𝗨­𝗡
birozsletaparadicsomnemzsargamagyarorszageloremegyennemhatrafelecsakafidezsesadogtorminizsterelnokurasag
2024. április 10. 00:13
Ez még mindig úszik? Nem hogy tanult volna Egérkétől, és 16 évesen nyugdíjba megy, és azóta az adófizetők tartják el.
dodek4b
2024. április 09. 20:59
Ősi bölcssség : aminek kezdete vala annak vége is lesz vala ! Nem szégyen a kor /az idő múlása/ csak tudni kell megbékülni a mulandósággal , amely mindannyiunk közös sorsa.
esvany-0
2024. április 09. 19:19
"a második helyen pedig Katás Boglárka ért célba" Telegdy-Kapás Boglárka a becsületes neve.